Lexus uzsāk sadarbību ar producentu Marku Ronsonu

Publicēts: 29.05.2017.

  • Prezentējot jauno Lexus LC, uzņēmums paziņo par sadarbības uzsākšanu ar pazīstamo mūzikas producentu Marku Ronsonu.
  • Lexus turpina īstenot ieceri radīt vēl nebijušu pieredzi, savienojot mūziku, mākslu un tehnoloģijas.
  • Jaunās LC kupejas dizains vēl iespaidīgāks un aizraujošāks.

Zīmols Lexus uzsācis radošo sadarbību ar daudzas godalgas ieguvušo mūzikas producentu Marku Ronsonu (Mark Ronson). Par to Lexus pārstāvji paziņojuši jaunā Lexus LC kupejas atklāšanas pasākumā, kas norisinājās šī gada aprīlī.

Jaunais LC ir Lexus flagmaņa kupeja, kas iezīmē jaunas ēras aizsākumu luksusa klases automobiļu segmentā. Šim nolūkam izveidota īpaša reklāmas kampaņa ar saukli “Make Your Mark”.

Sadarbība ar Marku Ronsonu turpina Lexus ambiciozās ieceres radīt vēl nebijušu pieredzi, savienojot mūziku, mākslu un tehnoloģijas. Viens no pirmajiem šāda veida ideju īstenošanas projektiem ‒  2015. gada nogales kampaņa The Life RX ar aktiera Džūdas Lova (Jude Law) piedalīšanos, kurš īpašā teātra pasākumā ikvienam apmeklētājam dāvāja iespēju uz brīdi iejusties kinozvaigznes lomā un iesēsties RX vadītāja sēdeklī.

Turpmākā pusgada laikā kampaņa “Make Your Mark” ļaus klientiem un Lexus cienītājiem iegūt patiesi aizraujošu pieredzi un baudīt vienreizējus mirkļus kopā ar Lexus.

Jāpiebilst, ka LC kupejas dizains veiksmīgi turpina LF-LC koncepta aizsāktās futūristiskā dizaina vadlīnijas, un tam kā apliecinājums ir ievērojamās dizaina balvas EyesOn Design Award piešķiršana abiem modeļiem. LC ir nozīmīga loma Lexus auto attīstības kultūrā, kur uzskatāmi tiek demonstrēta ciešā sadarbība starp dizaineru un inženieru komandām, radot patiesi iespaidīgu automobili, kas pārspēj jebkuras sākotnējās vīzijas.  

Uzziņai

Marks Ronsons (dz. 1975. g.) ir šobrīd viens no pasaulē populārākajiem mūzikas producentiem un dīdžejiem. Producējis pāragri mūžībā aizgājušās Eimijas Vainhausas (Amy Winehouse) albumu “Back To Black”, 2008. gadā saņemot trīs Grammy balvas. 2015. gadā Marks Ronsons laida klajā Eimijas Vainhausas piemiņai veltīto albumu “Uptown Special”. Viens no tā singliem Uptown Funk saņēma divas Grammy balvas. 2016. gadā Ronsons piedalījās arī festivālā Positivus

Foto: Joe Scarnici un @gavinbondphotography speciāli Lexus zīmolam.