Amserv Motors kontakti

LEXUS RĪGA KRASTA autocentrā saskaņā ar Latvijas Republikā noteiktajām prasībām ieiet un uzturēties drīkst tikai personas ar mutes un deguna aizsegiem (medicīniskā vai nemedicīniskā (higiēniskā) sejas maska). Obligāti vienlaikus aizsedzot muti un degunu! Lūgums ievērot visus pārējos aktuālos norādījumus sabiedrības veselības nodrošināšanai.

Uzmanību! Pamatojoties uz no 2021. gada 11. oktobrī izsludināto ārkārtējo situāciju Latvijas Republikas teritorijā, izmantot klientiem paredzētās uzgaidīšanas un atpūtas telpas vai apmeklēt automašīnu tirdzniecības zāli var tikai uzrādot sadarbspējīgu (derīgu) Covid-19 vakcinācijas un/vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Klientus bez sertifikāta lūdzam informēt mūs par savu ierašanos pa tālruni 67160900, lai varētu vienoties par apkalpošanas veidu atbilstoši spēkā esošajām epidemioloģiskajām prasībām. Automašīnu iegāde ir iespējama arī attālināti.

Paldies par sapratni!

Krasta iela 3, Rīga LV-1003

Lexus salons:

67 160 900
lexus@lexusrigakrasta.lv

Darba dienās pakalpojumu sniegšana no 9:00 līdz 18:00
Sestdienās, svētdienās un svētku dienās – slēgts

Lexus serviss:

67 358 006
lexusserviss@lexusrigakrasta.lv

Darba dienās no 9:00 līdz 18:00
Sestdienās, svētdienās un svētku dienās – slēgts

Servisa apmeklējumam iepriekšējs pieraksts ir obligāts. Ja vēlaties iegādāties tikai rezerves daļas, lūgums zvanīt uz tālruņa numuru 67358007. Iepriekš saskaņotā laikā varēsiet atbraukt tām pakaļ.